O mnie

Zanim zostałam coachem, moja ścieżka kariery prowadziła mnie przez różne przedsiębiorstwa i różne stanowiska, zawsze jednak związana była z pracą z ludźmi. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje m.in. współpracę z Kluczowymi Klientami – zarówno ich pozyskiwanie, jak i wysokiej jakości obsługę oraz wsparcie, a także utrzymywanie długotrwałych relacji. Dzięki temu zdobyłam cenne doświadczenia, które obecnie mogę wykorzystywać w roli profesjonalnego coacha. Nadal bowiem oferuję ludziom swoje wparcie, jednak w znacznie szerszym zakresie.

Coaching jest moją pasją. Coaching jest tym, co pozwala mi się w pełni realizować. Cechuje mnie bowiem wrażliwość, empatia i otwartość na drugiego człowieka. Możliwość towarzyszenia ludziom i wspierania ich w tak ważnych kwestiach jak zmiana, rozwój osobisty i dążenie do wyznaczonych celów sprawia, że czuję się szczęśliwa i spełniona. Sukcesy moich „podopiecznych” traktuję jak swoje własne osiągnięcia.
Coaching jest moim powołaniem. Coaching jest dla mnie szansą na dzielenie się sobą z innymi. Jako coach inspiruję i motywuję ludzi do wprowadzania przemyślanych, dobrych zmian w życiu, a także pomagam im pokonywać blokady i ograniczenia, które powstrzymują ich przed działaniem zmierzającym do realizacji założonych celów. Wspieram ich w rozwoju, mobilizując do poznawania samego siebie, odkrywania ich wewnętrznej siły, rozwijania ich cech i umiejętności, a przede wszystkim do życia w zgodzie ze samym sobą. Aby to osiągnąć, zadaję odpowiednie pytania oraz stosuję sprawdzone i nowatorskie metody i narzędzia coachingowe, kierując się jednocześnie kodeksem etycznym ICF. Nie używam żadnych „sztuczek” – ja po prostu umiem i lubię być dla ludzi przewodnikiem i towarzyszem w drodze do osiągania celów.

Praca coacha nie może się opierać jedynie na wiedzy teoretycznej, toteż i ja swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie stawiałam w roli coachingowego praktykanta. Bogatsza o te praktyczne umiejętności, podjęłam naukę w Studium Zawodowym Coacha Biznesu w Pracowni Coachingu NOVO oraz Studium Zawodowym Trenera Biznesu w Pracowni Trenerskiej NOVO. Szkolili mnie tacy specjaliści w dziedzinie coachingu i trenerstwa jak Rafał Szewczak (Mentor Coach PCC ICF) i Michał Bloch (Mentor Coach MCC ICF). Jestem współwłaścicielem firmy Centrum Zmiany NOWE Sp. z o.o. oraz Partnerem Zarządzającym w centrum szkoleń e-learningowych Eduszkolenia24.pl